Anasayfa » Duyurular, Sanat

Tilki Kitap Şiir Yarışması

23 Ekim 2012 5.092 views 3 yorum

Tilki Kitap tarafından 1 Kasım 2012 – 1 Mayıs 2013 tarihleri arasında düzenlenen şiir yarışmasında, 3 kategoride 16 kişiye toplamda 10.000 TL ödül dağıtılacaktır.

1. Kategori (Jürilerin Seçimi): Her jüri en beğendiği bir şiiri seçecek, böylece altı jürinin seçtiği altı farklı şiirin sahibine 1000′er TL para ödülü verilecektir. Jüri heyet olarak bir seçim yapmayacaktır.

2. Kategori (Halkın Seçimi): Yarışma süresince http://www.tilkikitap.com sitesinde en çok oyu alan Birinci şiirin sahibine; 1000 TL, İkinci şiirin sahibine; 750 TL, Üçüncü şiirin sahibine; 500 TL para ödülü verilecektir.

3. Kategori (Tilki Kitap Seçimi): Tilki Kitap Yönetici Kadrosu tarafından diğer kategorilerde ödül almayan şiirler arasından, hiçbir kayıt ve şarta bağlı kalmadan seçilecek yedi farklı şiirin sahibine 250′şer TL para ödülü verilecektir.

Yarışmaya katılım ve ayrıntıların tamamı;

http://www.tilkikitap.com
http://www.facebook.com/tilkikitap
http://www.twitter.com/tilkikitap

3 yorum »

  • Emrah Çelik demiş ki:

    Sevgili Bursa Sanat Yöneticileri, şiire verdiğiniz destek için sizlere minettarım, bu yarışmadan maksadımız yeni şairleri gün yüzüne çıkarmaktır, umudumuz ülkemizin sanat değerlerini artırmaktır. Saygı ve selamla.

  • dılek demiş ki:

    ne yaptıysam bırturlu uye olamadım bırı bana yardımcı olsun lutfeen

  • Banu demiş ki:

    ben bu yıl olacak şiir yarışmasına katılmak istiyorum tam tarihlerini ne zaman başvurabileceğimi nasıl öğrenebilirim yardımcı olursanız gerçekten sevinirim iyi günler

Yorum yapabilirsiniz.

Kullanabileceğiniz HTML tagları:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yorumlarınızda avatar görüntülenmesi için Gravatar oluşturmalısınız.