Anasayfa » Bursa

Kübra Lana – O Ses Türkiye

28 Kasım 2012 3.543 views Yorum yok

STAR TV ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye yarışmasının Bursalı yarışmacısı Kübra Lana, güçlü sesi ve performansıyla büyük alkış aldı.

Sertab Erener’in “Aşk” şarkısıyla yarışmaya katılan Kübra Lana’nın, bu zor şarkıyla iyi bir performans yakalaması jüri üyeleri tarafından beğeniyle karşılandı;

Hadise: “Öyle bir ses var ki sende, şimdiden provaların hayalini kurabiliyorum. O kadar değerli bir sesin var ki çok heyecanlandım.”

Mustafa Sandal: “Şarkıya olağanüstü girdin.”

Hülya Avşar: “Bana gelmelisin, takımımı parlatacak bir sese ihtiyacım var.”

Murat Boz: “Çok kuvvetli ve özellikli bir sese sahipsin.”

Sosyal medyada da övgü dolu yorumlar alan Bursa doğumlu Kübra Lana 23 yaşında. Yarışmada yoluna Hadise’nin takımında devam edecek.

Bronx Kafepi tarafından düzenlenen “Vokal-İst Aranıyor” isimli yarışmada birinciliği bulunan Kübra Lana, Amerika’da bir süre dil eğitimi aldı. Şu anda Marmara Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık Yüksekokulu’nda son sınıf öğrencisi.

Biz de sanatçımıza başarılar diliyor, tüm Bursalıların desteklerini bekliyoruz. Yarışma performansını izlemek için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz.

http://www.acunn.com/video/o-ses-turkiye/kubra-lana-ask/878

Yorum yapabilirsiniz.

Kullanabileceğiniz HTML tagları:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yorumlarınızda avatar görüntülenmesi için Gravatar oluşturmalısınız.