Anasayfa » Bursa, Fotoğraf, Kültür, Sanat

Emel Sayın Bursa Konseri – 6 Haziran 2011

30 Mayıs 2011 2.987 views Yorum yok

Merinos Atatürk Kongre Kültür Merkezi 1. Yıl Şerefine Emel Sayın Konseri
Türkiye’nin en önemli kongre kültür merkezlerinden biri olan Atatürk Kongre Kültür Merkezi (Merinos AKKM), hizmete girişinin birinci yıl dönümünü ünlü sanatçı Emel Sayın’ın da sahne alacağı görkemli bir törenle kutlayacak. Program kapsamında 250 kişilik sanatçı grubu sahneye çıkacak.

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından işletilen ve yönetilen Merinos AKKM’nin 6 Haziran’da yapılacak olan kutlama programında, yaklaşık 250 sanatçı sahne alacak. Bursa Mehter Takımı ve Bursa Büyükşehir Belediyesi Bandosu’nun folklor kostüm defilesi eşliğinde yapacağı ortak konser ile başlayacak olan program, Bursa Büyükşehir Belediyesi Çalgıcı Mektebi Roman Orkestrası’nın halk oyunları eşliğindeki özel konseriyle devam edecek. Ardından Bursa Büyükşehir Belediyesi Türk Halk Müziği korosunun vereceği özel konserin ardından halk dansları özel gösterisi sergilenecek.

Programın son bölümünde ise ünlü sanatçı Emel Sayın sahneye çıkarak sevenleriyle buluşacak. Bursa Büyükşehir Belediyesi Türk Sanat Müziği İcra Heyeti’nin vereceği özel konserde, ünlü sanatçı Emel Sayın sevilen eserlerini Bursalılar için seslendirecek.

Yorum yapabilirsiniz.

Kullanabileceğiniz HTML tagları:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yorumlarınızda avatar görüntülenmesi için Gravatar oluşturmalısınız.