Anasayfa » Bursa, Duyurular, Etkinlikler ve Eğlence, Fotoğraf, Köşe Yazıları, Kültür, Sanat

Bursa’nın Anıtları | Bufsad Karma Fotoğraf Sergisi

10 Ağustos 2012 3.101 views Yorum yok

Bursa’nın Anıtları, Bufsad üyelerinin halihazırda varolan çalışmalarından derlenecek, Bursa’nın mimari ve doğa mirasına dair bir güzelleme. Binlerce yıllık tarihi içinde Bursa’ya miras kalan anıt niteliğindeki camiler, külliyeler, türbeler, hamamlar, medreseler, hanlar, ağaçlar, günümüz anıtları (heykel, vs.) ve çarşılara dair “sanatça” bakışa sahip fotoğraflar bu sergide kendine yer bulacak.Bufsad üyelerimiz, konu kapsamında ellerinde bulunan fotoğrafları 12 Ağustos 2012 tarihine kadar derneğe elden veya e-mail ile iletmeleri yeterlidir. Fotoğraflar zorunlu olarak mimari fotoğraf kapsamında değil, üyelerimizin serbest çağrışımları doğrultusunda yoruma açık çalışmalardan da seçilebilir. Dernek içinden oluşturulacak seçici kurul tarafından belirlenecek fotoğraflar, Fotofest 2012 çerçevesinde fotoğrafçılarının ismiyle birlikte sergilenecektir.

Başvuru Şartları :

Fotoğraflarınızın kısa kenarı minimum 2500px ve 300dpi olmalıdır. – TIFF, DNG veya JPG formatı tercih edilecektir. BUFSAD’a CD/DVD veya e-mail (bufsadsekreterya@gmail.com) ile ulaştırmanızı rica ederiz.

Yorum yapabilirsiniz.

Kullanabileceğiniz HTML tagları:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yorumlarınızda avatar görüntülenmesi için Gravatar oluşturmalısınız.