Anasayfa » Bursa, Duyurular, Kültür

Bursa Web Tasarım

13 Ocak 2012 2.192 views Yorum yok

iKiBiR Teknoloji A.Ş. Bursa ve Güney Marmara bölgesinde internet teknolojileri, bursa web tasarım, interaktif reklamcılık, e-ticaret, sosyal medya danışmanlığı, arama motoru optimizasyonu (seo), domain hosting, toplu e-posta ve toplu sms gibi çözümler sunan kurumsal bir danışmanlık şirketidir. Tacirnet’in ana distribütörü olarak Bursa, Balıkesir, Çanakkale, Eskişehir, Yalova, Kütahya, Afyon, Bilecik, İzmit ve Adapazarı’nda hizmet vermektedir. İnternette herhangi bir ürünü pazarlamak ve sadece kendi şehrinize değil tüm Türkiye’ye alış-veriş imkanı sunmak istiyorsanız, bursa web tasarım hizmetiyle sanal mağazanızı oluşturabilirsiniz.

iKiBiR Teknoloji, Bireysel ve kurumsal müşterilerinin internet sayfalarını sade ve şık tasarımlarıyla dikkat çekici hale getirerek önce vitrini zenginleştirir. Daha sonra insanların bu vitrinin önünden geçmelerini beklemek yerine, arama moturu optimizasyonu, interaktif reklamlar ve sosyal medya reklamları gibi hizmetler ile ürünlerinizi müşteriler ile buluşturur.

Siz de markanızı internette bir adım öne çıkarmak için iKiBiR Teknoloji A.Ş.’nin kurumsal danışmanlık hizmetlerini inceleyebilirsiniz.

BursaSanat.com altyapısına sunduğu hizmetler için biz de iKiBiR Teknoloji A.Ş.’ye teşekkür ederiz.

Yorum yapabilirsiniz.

Kullanabileceğiniz HTML tagları:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yorumlarınızda avatar görüntülenmesi için Gravatar oluşturmalısınız.