Anasayfa » Bursa, Duyurular, Etkinlikler ve Eğlence, Kültür

4. Bursa Öykü Günleri – 11-12 Şubat 2012

9 Şubat 2012 2.321 views Yorum yok

Bu yıl 4. kez düzenlenen “Bursa Öykü Günleri”, “Herkesin, Her Şeyin Bir Öyküsü Var!” sloganıyla 11-12 Şubat arası Konak Kültürevi, Serdar Şafak Sahnesi’nde gerçekleştirilecek.11 Şubat 2012 Cumartesi günü saat 13:00′teki açılış sunumunda Murat Karagül tarafından İnci Aral’ın Dünya Öykü Günü Bildirisi okunduktan sonra  ”Öykü Forumu Bildirileri”, Ali İpek, Şafak Pala, Pelin Yılmaz, Serap Gökalp, Nursel Aras ve Şaban Akbaba tarafından sunulacak. Etkinlik’te aynı isimlerin ortak öykü çalışması “Aramızda Kalsın” da misafirler ile paylaşılacak. Gülseren Engin, Murat Özyaşar, Özgür Soylu ve Yavuz Ekinci’nin katılımcı olduğu ikinci oturumun ardından Bursa Öykü Günleri’nin ilk günü son bulacak.

12 Şubat 2012 Pazar günü saat 14.00′te BUYAZ Öykü Onur Ödülü Töreni gerçekleştirilecek. Ödülü BUYAZ Başkanı Nursel Aras tarafından İnci Aral’a takdim edilecek ve ünlü yazarla bir söyleşi düzenlenecek. Etkinliklere katılanlara plaket verilmesinin ardından etkinlik son bulacak.

 

Yorum yapabilirsiniz.

Kullanabileceğiniz HTML tagları:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yorumlarınızda avatar görüntülenmesi için Gravatar oluşturmalısınız.